Technologia

Co to jest WhatsApp i jak działa?

Whatsapp to powszechnie używana aplikacja do obsługi wiadomości, popularna zarówno wśród użytkowników systemu Android, jak i iOS. W dobie socialmediów każdy, kto korzysta z aplikacji społecznościowych, jest ciekaw jakie zasięgi posiada jego profil w socialach. Wcześniej ludzie szukali odwiedzających profil na Facebooku bez znajomości aplikacji, ale w tamtych czasach WhatsApp nie był jeszcze popularny.

Obecnie ludzie preferują mobilne portale społecznościowe, a spośród nich najchętniej wybierają WhatsApp. Bowiem jest on obecnie bardzo popularny i ułatwia ludziom komunikację między sobą. Mimo że ludzie przerzucili się z Facebooka na Whatsapp, ciekawość, by poznać odwiedzających profil, pozostała taka sama.

Kto oglądał Twój profil w Whatsapp?

Aplikacje innych firm nie mogą pokazywać, kto oglądał Twój profil w usłudze WhatsApp. Chyba że funkcja ta jest udostępniana przez samą aplikację WhatsApp. Jak widać, WhatsApp nie udostępnia takich funkcji, co ostatecznie dowodzi, że nie prowadzi on rejestru osób odwiedzających profil, głównie ze względu na ochronę prywatności. Nie ma więc możliwości poznania nazwiska osoby, która przeglądała profil WhatsApp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *